Dla Harcerza

Witamy serdecznie w Banku Pomysłów!!

Jeśli:

• brak Ci pomysłu na kolejną zbiórkę,
  • zabrakło ci weny twórczej do stworzenia fajnej gry fabularnej,
  • nie pamiętasz słów ulubionej piosenki swoich harcerzy,
  • chcesz dowiedzieć się więcej…

… to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy tą stronkę :)

Na stronie staraliśmy się stworzyć bazę materiałów, które mogą się przydać w codziennej pracy drużynowego lub zastępowego. Dla łatwiejszego poszukiwania interesujących Cię materiałów, strona jest podzielona na następujące elementy:

• Poradniki – gdzie znajdziecie różnego rodzaju poradniki dla drużynowego, poradnik pierwszej pomocy czy poradnik harcerski
  • Program ZHP – w tej części znajdują się przykładowe propozycje programowe z krótką prezentacją multimedialną, czego możecie się spodziewać w danej propozycji i jakiej tematyki dotyczy
  • Bank – podzielony na kategorie bank pomysłów, a w nim pląsy, zabawy, gry terenowe, konspekty zbiórek, gawędy, przykładowe próby na stopień.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony i czerpania z niej nowych pomysłów. Pamiętajmy jednak, że to od nas wszystkich zależy kształt i zawartość tej strony, więc jeśli zalegają Ci gdzieś materiały, którymi chciałbyś się podzielić z innymi – prześlij je do nas.

Bierz z tej strony ile chcesz, ale pamiętaj, żeby dać też coś od siebie!